Hírek
2014. November 04. 12:57, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Vihar - Tetőt bontott meg, ágakat tört le a szél Győr megyében
Győrben tetőt bontott meg, több településen ágakat tört le a szél Győr-Moson-Sopron megyében - közölte az MTI-vel kedden a katasztrófavédelem megyei szóvivője.
Ruskáné Takács Anita elmondta: a megyeszékhelyen egy autószalon tetejét tépte le mintegy nyolcvan négyzetméteren a szél, a lehulló anyag két járművet rongált meg. Sopronban, a Deák téren, illetve Pannonhalma főutcáján méretes faágakat tört le a vihar, mindkét helyszínen a tűzoltóknak kellett teljesen levágniuk és az útról elvinniük a forgalmat is zavaró fadarabokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
