Hírek
2021. Január 21. 09:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Veszélyes anyagok kerültek a levegőbe egy jászberényi tűz miatt
Tűz keletkezett a Jász Plasztik Kft. nagy méretű üzemcsarnokában Jászberényben, a Necső telepen szerda éjjel.
A tűzoltók a helyszínen dolgoznak, még vannak fellángolások, a tűz okának felderítése érdekében tűzvizsgálati eljárás indul.
A Jász Plasztik Kft. akkumulátorokat gyártó üzemének egyik kilencezer négyzetméteres része égett le - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője csütörtök reggel az MTI-vel.
Németh Ádám elmondta: a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és a katasztrófavédelmi mobil labor is a helyszínre ment. Veszélyes anyagot mutattak ki a levegőben a tűz közelében, de lakott területen már nem - mondta a sajtószóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
