Hírek
2017. Március 17. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Utasok élesztettek újra egy buszvezetőt Budapesten
Az utasok élesztették újra a 152-es busz vezetőjét csütörtök délelőtt Budapesten - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a XXI. kerületi Szent Miklós utcánál a járművezető rosszul lett, de a buszt sérülés nélkül, biztonságosan az út szélére, egy füves területre vezette.
Az utasok azonnal értesítették a mentőszolgálatot és a helyszínre érkezésükig a járművezetőt újraélesztették. A mentők a sofőrt stabil állapotban szállították kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
