Hírek
2021. Április 11. 16:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Több mint 15 millió forintot csalt ki
Többeket is átvert befektetési lehetőségekkel. A zalaegerszegi rendőrök most fejezték be a nyomozást a fiatal férfi ügyében.
A rendőrségen még 2019-ben tett bejelentést egy férfi, hogy több százezer forintot csaltak ki tőle egy csaló. A nyomozók azonnal az ügy felderítésébe kezdtek. Kiderült, hogy egy akkor 25 éves zalaegerszegi férfi egy cég nevében eljárva tévedésbe ejtett, és tartott 30 sértettet – közölte a rendőrség. A gyanú szerint a zalaegerszegi lakos a cég ügyintézőjeként, befektetési lehetőséget ajánlva összesen több mint 15 millió forintot csalt ki a sértettektől.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
