Hírek
2017. Július 25. 19:34, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szinte teljesen helyreállt az áramszolgáltatás Baranyában
Befejezték az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelői a hétfő éjszakai vihar miatt áramszünetben érintett 11 középfeszültségű vonalon a hibák elhárítását Baranyában - közölte a szolgáltató kedd este az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint már minden középfeszültségű vonalon zavartalan az áramellátás.
Az E.ON szakemberi a késő esti órákig folytatják a munkát - tették hozzá, megjegyezve, hogy már minden szerelő azokon a kisfeszültségű hálózaton keletkezett egyedi hibákon dolgozik, amelyek csupán egy vagy néhány fogyasztási helyet érintenek.
Ezek jellemzően a házak tetőszerkezetének sérülésével összefüggő, egyedi hibák, többek között Ellenden és Magyarsarlóson, valamint Nagykozár szőlőhegyi részén. A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság kedd reggeli közlése szerint a hétfő este átvonult vihar a megye 17 településén - köztük Pécs keleti részén, Villányban, Pogányban és Szalántán - okozott áramkimaradást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
