Városlista
2025. december 27, szombat - János

Hírek

2017. Május 11. 07:29, csütörtök | Külföld
Forrás: mti

Sokan meghaltak egy indiai esküvőn egy homokvihar miatt

Sokan meghaltak egy indiai esküvőn egy homokvihar miatt

Leomlott egy fal szerda este egy esküvőn India nyugati részén, 24 ember halálát okozta - közölte a rendőrség.

Több százan vettek részt az esküvőn Rádzsasztán szövetségi államban. A násznép kezdetben a szabadban tartózkodott, de jött egy erős homokvihar, amely miatt a vendégek bementek a házasságkötő terembe. Valószínűleg a szélnyomás hatására az épület egyik - 32 méter hosszú - fala bedőlt, és agyonnyomott sok embert. A sérültek száma 28, közülük 15-nek súlyos az állapota.

Indiában sok másfajta baleset mellett gyakoriak az épületomlások is, részben a hanyag építkezés miatt.

Címkék: esküvő, fal, india, meghalt

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 26. 09:24, péntek | Külföld

Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmébenAz Egyesül

Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmében

2025. December 26. 09:23, péntek | Külföld

Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony áradásokkal, villámáradásokkal, földcsuszamlásokkal

Kaliforniában rekordmértékű esőt hozott a karácsony, az állam déli részén vészhelyzetet hirdettek áradások, villámáradások, földcsuszamlások miatt.

2025. December 22. 10:08, hétfő | Külföld

Az amerikai haderő az Iszlám Állam több tucat létesítménye ellen hajtott végre csapásokat Szíriában

Az Egyesült Államok hadereje több tucat, az Iszlám Állam terrorszervezethez tartozó célpont ellen hajtott végre csapásokat Szíriában – közölte washingtoni idő szerint pénteken este Pete Hegseth hadügyminiszter.

2025. December 20. 09:47, szombat | Külföld

Putyin: Oroszország kész befejezni a konfliktust, ha az okai megszűnnek

Oroszország készen áll és hajlandó véget vetni az ukrajnai konfliktusnak, ha a válság kiváltó okai megszűnnek - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök pénteki moszkvai évértékelő sajtótájékoztatóján.