Hírek
2016. Augusztus 17. 15:34, szerda |
Sport
Forrás: Göbölyös Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Rio 2016 - Kozák Danuta futamgyőzelemmel kezdett egyesben

A K-1 500 méteren címvédésre készülő Kozák Danuta megnyerte szerdai előfutamát, s a középfutamban folytatja szereplését a riói olimpián.
Az UTE 29 éves kajakosa, aki a Szabó Gabriellával aratott keddi diadal után immár háromszoros olimpiai bajnok, favorithoz méltó, magabiztos versenyzéssel győzött.
Ebben a számban nem lehetett egyből a döntőbe kerülni, a futamok első öt-öt helyezettje, valamint a hatodikak közül a legjobb idővel rendelkező lépett tovább a középfutamba.
Kozák az 5-ös pályáról indult, a startot követően fehérorosz versenytársával együtt ellépett a mezőnytől, 250 méternél pedig tőle is elhúzott, s végül minden erőlködés nélkül, bő félmásodperces előnnyel nyerte a futamot.
A döntőt csütörtökön rendezik.
később:
középfutamok:
15.26 (10.26), férfi K-2 1000 m, Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin
15.56 (10.56), férfi C-1 200 m, Hajdu Jonatán
16.10 (11.10), férfi K-2 200 m, Tótka Sándor, Molnár Péter
16.17-től női K-1 500 m, Kozák Danuta
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 07:13, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kiütéses dortmundi vereség Barcelonában, kétgólos előnyben a PSG
Az FC Barcelona 4-0-ra legyőzte a vendég Borussia Dortmundot a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának első mérkőzésén szerdán, míg a Paris Saint-Germain 3-1-re nyert otthon az Aston Villa ellen.
2025. Április 09. 07:34, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Simán kikapott a címvédő Real Londonban, nyert az Inter Münchenben
2025. Április 08. 07:56, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Kedvező mérleggel utazik a Real Madrid Londonba, Bayern-Inter csata Münchenben
A címvédő Real Madrid az Arsenal vendégeként lép pályára, a Bayern München pedig az Internazionalét fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapján, a negyeddöntős párharcok első mérkőzésén.
2025. Április 07. 07:37, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon.