Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2017. Július 10. 04:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Porrá égett jármű a fővárosban

Porrá égett jármű a fővárosban

Több jármű égett a főváros XI. kerületében egy telephelyen vasárnap délután; még vizsgálják, hogy mi okozhatta a tüzet - tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kisdi Máté elmondta: a Hadak útján található telephelyen egy őrbódénak használt lakókocsi, mellette egy mikrobusz égett, valamint lángra kapott egy teherautó textilipari műanyagból álló rakománya is. A hő miatt megrongálódott egy munkagép is. A füst messziről látszott.

A tüzet eloltották a tüzet, de a lakókocsi és a mikrobusz kiégett.

A katasztrófavédelem még vizsgálja, hogy mi okozta a tüzet - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.

2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld

Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat

Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet

2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány

Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta