Hírek
2024. Július 15. 07:57, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Mentőautó borult fel Budapesten
Mentőautó és személygépkocsi ütközött vasárnap délután Budapest XI. kerületében a Bocskai úton, a mentő a balesetben az oldalára borult - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az MTI-vel.
A baleset a katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a Nagyszőlős utca-Bocskai út és Kosztolányi Dezső tér közti szakaszon történt, a műszaki mentést a fővárosi tűzoltók végzik.
A mentőautó éppen egy beteget szállítva haladt a kórház felé, amikor a személyautó nekiütközött - tudatta az MTI-vel Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.
Hozzátette: a balesetben a mentőautóban szállított beteg és kísérője, valamint a személyautó vezetője, továbbá a mentőszemélyzet két tagja könnyebben megsérült, mindannyiukat kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
