Városlista
2026. március 28, szombat - Gedeon, Johanna

Hírek

2022. Február 20. 06:38, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Meghosszabbított határidővel lehet hitelesíteni az E-felvételiben

Meghosszabbított határidővel lehet hitelesíteni az E-felvételiben

Meghosszabbítják egy nappal, február 21-ig a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítési határidejét - közölte az Oktatási Hivatal (OH) szombaton a honlapján.

Mint írták, külső szolgáltatói hiba miatt február 18-án 14:00 órától február 19-én 3:35-ig a hivatal honlapjai és számos szolgáltatása nem volt elérhető, így nem volt lehetőség a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítésére sem.

A jelentkezők érdekeit szem előtt tartva az OH 2022. február 21-én éjfélig meghosszabbította az ügyintézési határidőt - közölte a hivatal.

Címkék: egyetem, felvételi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld

Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén

2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld

Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra

Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.

2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét

Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest

Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.