Hírek
2011. Szeptember 20. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Matthäusnak mennie kell
Menesztették a bolgár labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Lothar Matthäust.
Boriszlav Mihajlov szövetségi elnök közös megegyezéssel bontott szerződést a korábban a magyar labdarúgó-válogatottat is irányító német szakemberrel.
Matthäus egy évig dolgozott a bolgár nemzeti csapat élén, amely jelenleg öt ponttal a negyedik helyen áll az Eb-selejtezők G csoportjában, és már nincs esélye kijutni a 2012-es lengyel-ukrán rendezésű kontinenstornára. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 09. 09:54, vasárnap | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal megnyerte a rangadót Szegeden
A címvédő Veszprém 32-31-re nyert a Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.
2025. November 08. 07:52, szombat | Sport
Kronome Ákos: Nyomni fogjuk, nem szeretnék elaludni az elején!
Villáminterjú Ákossal a hévégi raliverseny előtt.
2025. November 08. 07:50, szombat | Sport
Juhász Csaba: Szeretnénk egy-két jó szakaszt eredményt elérni
Beszélgetés Csabival a pilótával, a Zemplén Rally rajtceremóniája után, ami a Szerencsi Várban került megrendezésre.
2025. November 07. 07:31, péntek | Sport
Európa-liga - Keane: büszke vagyok a csapatra, mindenki megdolgozott a sikerért
A Ferencváros vezetőedzője büszke a játékosaira és szerinte minden egyes futballista hozzátette a magáét a bolgár Ludogorec 3-1-es legyőzéséhez az Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti negyedik fordulós mérkőzésén.
