Hírek
2019. Szeptember 26. 18:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Marad a meleg a hétvégén is

A hétvégén is marad a meleg, 20, néhol 25 fok körüli maximumokkal. Emellett sok lesz a napsütés is, szombaton azonban többfelé eső várható
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken mindenütt várható több-kevesebb napsütés, számottevő csapadék nem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet 6-13, a legmagasabb hőmérséklet 21-26 fok között alakul.
Szombaton az ország északi felén több helyen valószínű eső, zápor. Délebbre csak néhol lehet csapadék. A minimumhőmérséklet 10-15, a maximumhőmérséklet 17-24 fok között várható, a magasabb hőmérséklet délen lesz, napközben.
Vasárnap a több-kevesebb napsütés mellett elvétve fordulhat elő gyenge eső, zápor. A leghidegebb órákban 9-15 fok lesz. Napközben 19-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot