Hírek
2020. December 22. 13:37, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Már 307 ezren regisztráltak az oltásra
Már 307 ezren regisztráltak a koronavírus elleni oltásra - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára Facebook-videójában.
Dömötör Csaba elmondta, változatlanul nagyon sokan keresik fel a www.vakcinainfo.gov.hu honlapot, ahol regisztrálni lehet az oltásra.
Ugyanakkor elkezdtek megérkezni azok a regisztrációk is, amelyeket postán adtak fel - tette hozzá.
"Az oltás önkéntes lesz, így értelemszerűen nagyon nagy a jelentősége annak, hogy tudjuk, kik szeretnének élni ezzel a lehetőséggel, a regisztráció ebben segít" - hangsúlyozta az államtitkár.
Az első vakcinák várhatóan a két ünnep között érkeznek Magyarországra, és elsőként az egészségügyi dolgozók kaphatnak oltást - tájékoztatott Dömötör Csaba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
