Városlista
2026. február 11, szerda - Bertold

Hírek

2020. December 04. 09:57, péntek | Belföld
Forrás: mti/police.hu

Luxusautók és milliók kerültek elő az óriási drogfogás után

Luxusautók és milliók kerültek elő az óriási drogfogás után

Több mint 87 millió forint értékben foglalt le kábítószert a rendőrség két férfitől, akit szerdán a X. kerületben fogtak el - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken.

A rendőrségi honlapon olvasható közlemény szerint megtudták, hogy egy 30 éves férfi nagyobb mennyiségű kábítószert szállít Kőbányára egy 32 éves férfinak. A nyomozók az ellenőrzéskor egyikük autójában 35 kilogramm marihuánát találtak, egy kilogrammos kiszerelésekben.

A két férfinél tartott házkutatásokon több mint 30 millió forint értékben három autót és mintegy 19 millió forintot foglaltak le.

A 30 éves férfit kábítószer-kereskedelem, a 32 éveset kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként. Előbbit őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, utóbbi szabadlábon védekezhet.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.