Városlista
2025. november 10, hétfő - Réka

Hírek

2013. Február 11. 12:53, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Lefejelés után dulakodás az FTC barátságos mérkőzésén Belekben (+Videó)

Lefejelés után dulakodás az FTC barátságos mérkőzésén Belekben (+Videó)

A játékosok mellett a kispadon helyet foglalók is részt vettek abban a dulakodásban, amely a Ferencváros és a fehérorosz Dnipro Mogilev felkészülési labdarúgó-mérkőzésén alakult ki vasárnap este a törökországi Belekben.

A találkozó utolsó percében, 1-1-es állásnál a mogilevi Dmitrij Kovb szabálytalankodott Batik Bencével szemben, majd a gyepről felálló magyar játékost lefejelte. Amint az a fradi.hu oldalra feltett felvételen látható, ezt követően a pályán lévő játékosok, valamint a kispadon ülők odarohantak, és nagy lökdösődés kezdődött.
Vámos Zoltán kommunikációs igazgató, aki ott volt a mérkőzésen, az MTI-nek a szabálytalanságról annyit mondott, hogy Batik szája alatt a bőr felrepedt, a fehérorosz játékost pedig a lefejelésért kiállították. A dulakodást nem minősítette. A csetepatéról a fehérorosz média is beszámolt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 10. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Fordított az FTC a Kazincbarcika ellen

A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-re nyert vasárnap a Kazincbarcika vendégeként Mezőkövesden a labdarúgó Fizz Liga 13. fordulójában.

2025. November 09. 09:54, vasárnap | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal megnyerte a rangadót Szegeden

A címvédő Veszprém 32-31-re nyert a Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.

2025. November 08. 07:52, szombat | Sport

Kronome Ákos: Nyomni fogjuk, nem szeretnék elaludni az elején!

Villáminterjú Ákossal a hévégi raliverseny előtt.