Hírek
2019. Január 06. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két ember meghalt egy balesetben Bőny közelében
Két ember meghalt, kettő pedig megsérült egy balesetben a Győr és Bőny közötti úton - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombaton az MTI-t.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy két autó ütközött össze a 8136-os úton, Bőny közelében. Egy embert a tűzoltók feszítővágóval emeltek ki az egyik járműből.
A megyei rendőr-főkapitányság azt közölte, hogy a két sérültet a mentők kórházba vitték, az utat a helyszínelés idejére lezárták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
