Hírek
2010. Május 18. 15:04, kedd | Helyi
Készültség a Berettyónál

A Berettyó alsó belvízvédelmi szakaszán is másodfokúra növelte a védelmi készültséget a Tiszántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság.
Az igazgatósághoz tartozó területen jelenleg öt védelmi szakaszon van belvízvédelmi készültség: a Berettyó mellett a tiszai alsó szakaszon és a Hamvas-Sárréten másodfokú, míg a tiszai középső és felső szakaszokon harmadfokú a készenlét. Az készültséggel érintett helyeken már több mint tízezer hektárnyi földterületet, többségében vetést és szántóföldet borít belvíz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 22. 07:59, kedd | Külföld
A Szent Péter teret díszítő virágokat egyházi intézmények és idősotthonok kapják meg
A Szent Péter teret az ünnepek alatt díszítő több mint ötvenezer virágot húsvét után egyházi intézményeknek és idősotthonoknak ajándékozzák
2025. Április 22. 07:58, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Megismétlődhet a tavalyi döntő
Megismétlődhet a tavalyi finálé a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután a címvédő Paks és a Ferencváros is favoritként lép pályára a keddi, illetve szerdai elődöntőben.
2025. Április 22. 07:57, kedd | Bulvár
Rekordszinten az arany ára
Rekordszintre emelkedett az arany ára kedden a New York-i tőzsde fémrészlegében (Comex).