Hírek
2013. Január 22. 10:17, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás – Hóátfúvások nehezítik a közlekedést Győr megyében
Ismét hóátfúvások nehezítik a közlekedést Győr-Moson-Sopron megyében – tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-t kedden.
Az élénk északnyugati szél több helyen is hóátfúvásokat okoz, felkapva az út melletti 25-50 centiméternyi hóréteget. Mindez egyelőre csak lassítja a közlekedést Csorna, Fertőszentmiklós és Mosonmagyaróvár térségének több alsórendű útján. Járhatatlan szakasz nincs a megyében – közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
