Hírek
2018. November 21. 18:10, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Hat elfogatóparancs volt ellene
A Tolna megyei rendőrök Budapesten fogták el azt az inámpusztai férfit, aki ellen európai elfogatóparancs is volt érvényben.
A Dombóvári Rendőrkapitányság és a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságának munkatársai sikeres akciót hajtottak végre november 15-én Budapesten, amikor elfogtak egy 44 éves inámpusztai férfit, akivel szemben hat elfogató parancs is volt érvényben.
A Tolna megyei rendőrök a férfivel szemben még 2017 elején rendeltek el belföldi elfogatóparancsot egy korábbi csalás elkövetése miatt. 2017 áprilisában pedig európai elfogatóparancs elrendelésére is sor került vele szemben. A 44 éves inámpusztai férfit Magyarországon más hatóságok is körözték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
