Városlista
2026. március 28, szombat - Gedeon, Johanna

Hírek

2018. Február 05. 10:25, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Hamis gyógyszereket találtak a pénzügyőrök Röszkén

Hamis gyógyszereket találtak a pénzügyőrök Röszkén

Tizennyolcezer darabos hamis gyógyszerszállítmányt találtak a pénzügyőrök Röszkén egy szerb autóban - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök kockázatelemezés alapján egy belépésre jelentkező szerb férfi autójának tüzetes ellenőrzése mellett döntöttek. A sebességváltó alól, a kesztyűtartó mögül, valamint a két első ülés támlájából összesen 18 ezer darab, különböző - Magyarországon nem engedélyezett - nyugtatók márkajelzésével ellátott gyógyszer került elő.

A pénzügyőrök a több százezer forint értékű gyógyszerszállítmányt lefoglalták, a szerb férfi ellen egészségügyi termék hamisítása miatt feljelentést tettek - tudatta az alezredes.

Fotó: illusztráció

Címkék: gyógyszer, hamis, röszke

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld

A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között

Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt

2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon

A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk

2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld

Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén

2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld

Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra

Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.