Városlista
2026. május 12, kedd - Pongrác

Hírek

2018. Szeptember 25. 13:50, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó:police.hu

Halálra verte apját egy hódmezővásárhelyi férfi

Halálra verte apját egy hódmezővásárhelyi férfi

Olyan súlyosan bántalmazta saját apját hétfőn este egy hódmezővásárhelyi lakos, hogy az idősebb férfi belehalt sérüléseibe - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.

Huber Krisztián közölte, a két férfi között tettlegességig fajuló vita alakult ki: az apa egy nagyméretű, üstkavaró lapáttal fejbe ütötte fiát, aki ezt ököllel viszonozta. A két-három ütés erejétől az apa eszméletét vesztette. A férfit fejsérülésekkel a mentőszolgálat kórházba vitte, ahol csaknem egy óra múlva meghalt.

A kiérkező rendőrök a helyszínen elfogták és előállították a 45 éves férfit, aki kihallgatása során beismerte a bűncselekményt. Halált okozó testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult ellene eljárás, a nyomozók kezdeményezték a letartóztatását - tudatta a főhadnagy.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld

Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek

A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.

2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld

Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -

2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld

Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében

Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.