Városlista
2025. november 10, hétfő - Réka

Hírek

2017. Október 18. 08:06, szerda | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom

Egy kamion és egy személyautó összeütközött az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében, egy ember meghalt, egy pedig megsérült

- közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF). A tájékoztatás szerint, a balesetben a személygépkocsi vezetője vesztette életét, a sérültet a mentők kórházba vitték.

Az ütközés miatt a kamion az oldalára borult, ám két utasa nem sérült meg; a műszaki mentés során a tűzoltók daruval állítják talpra a járművet - közölte az OKF.

Gányai Balázs a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt mondta, hogy a sztrádán csak a belső sávban halad a forgalom, ezért nagy a torlódás.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld

Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől

Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája

2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld

Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk

HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf