Hírek
2018. Január 22. 17:39, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gázolt a vonat Győrben, késések a veszprémi vonalon
Tehervonat gázolt halálra egy embert egy működő fénysorompós vasúti átjáróban Győr és Győrszabadhegy állomás között hétfő délután, a szakaszon szünetel a vonatközlekedés, 20-30 perces késésekre kell számítani
- közölte a Mávinform sajtóügyeletese MTI-vel. Kavalecz Imre elmondta, hogy a pápai, illetve a veszprémi vasútvonalon pótlóbuszok szállítják az utasokat Győr és Győrszabadhegy között.
Tóth Gabriella, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy a Szőnyi Márton utcai gyalogos vasúti átjáróban történt a baleset.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
