Hírek
2018. Szeptember 10. 11:58, hétfő |
Életmód
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fontos évente ellenőriztetni az anyajegyeket
Fontos évente bőrgyógyásszal ellenőriztetni az anyajegyeket, mert könnyen rosszindulatú daganattá változhatnak - mondta Nagy Éva bőrgyógyász hétfőn az M1 aktuális csatorna műsorában.
A szakember hozzátette, ha időben észreveszik a rosszindulatú elváltozásokat, akkor 80-90 százalékban gyógyítható a megbetegedés.
A rosszindulatú elváltozásokat a többi között az anyajegy formájának, színének, méretének megváltozása jelezheti - közölte.
A bőrgyógyász kiemelte, mivel erős fényhatás és mechanikus irritáció miatt is
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 15:00, kedd | Életmód
Ismét az élmezőnyben végeztek a magyar diákok a tajvani innovációs versenyen
2026. Február 10. 12:00, kedd | Életmód
A tartós hideg veszélyesebb a szívre, mint a hőség
A szélsőséges hőmérsékletek, különösen a tartós hideg mérhetően növelik a kórházon kívüli szívmegállások kockázatát - derül ki egy friss magyar elemzésből.
2026. Február 10. 10:00, kedd | Életmód
Csütörtökön kezdődik a mohácsi busójárás
A hagyományos kisfarsangi programokkal, a kisbusók és gyermek maskarások felvonulásával és farsangolásával veszi kezdetét a jövő keddig több mint száz programot kínáló mohácsi busójárás csütörtökön.
2026. Február 08. 14:00, vasárnap | Életmód
Anyatej-kiegészítő tápszereket hívott vissza a Müller
Anyatej-kiegészítő tápszertermékek visszahívását kezdeményezte a forgalomból a Müller Drogéria Magyarország Bt. - közölte a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) szombaton az MTI-vel.
