Hírek
2018. Október 16. 13:47, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fegyvereket foglaltak le Miskolcon

Engedély nélkül tartott fegyvereket foglalt le a rendőrség Miskolcon - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel kedden.
Dobi Tamás elmondta: a Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai a Terrorelhárítási Központ műveleti egységével közösen végrehajtott hétfői akciójukban több lőfegyvert, vagy annak utánzatát foglalták le egy miskolci ingatlanban.
A rendőrség lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetése ügyében folytat eljárást - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.