Hírek
2017. Július 05. 09:37, szerda |
Sport
Forrás: mti
Brutális összeg Messi kivásárlási ára

Egybehangzó spanyol és brit sajtóértesülések szerint hamarosan 2021-ig meghosszabbítja szerződését Barcelonában az ötszörös aranylabdás labdarúgó, Lionel Messi.
Az új megállapodás a hírek alapján egy opciós újabb évet is tartalmazni fog, az argentin futballista kivásárlási árát pedig 300 millió euróban állapítják majd meg.
Messi közel két évtizede a katalán klub játékosa, a barcelonaiak utánpótlásában nevelkedett, a felnőtt csapatban 2003-ban debütált, s a világ egyik leismertebb, legjobb labdarúgója lett.
A 30 éves támadó minden idők legeredményesebb gólszerzője klubjában és hazája válogatottjában is. Dicsőséglistáján többek között nyolc spanyol bajnoki cím és négy Bajnokok Ligája-győzelem szerepel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 07:37, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém öt góllal nyert a Nantes ellen
A Veszprém házigazdaként 30-25-re nyert a francia HBC Nantes ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában, csütörtökön.
2025. Szeptember 19. 07:32, péntek | Sport
Birkózó-vb - A nehézsúlyú Vitek először döntős világversenyen
A nehézsúlyú Vitek Dárius megnyerte az elődöntőjét, így fináléba jutott a kötöttfogásúaknál a zágrábi birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.