Hírek
2014. Augusztus 03. 14:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Bezárnak több tucat fogadóoldalt

Akár több tucat internetes sportfogadási oldal blokkolásáról is határozhat a közeljövőben az adóhivatal, az érdeklődők több oldalt már most sem érhetnek el.
A fellépést a hazai több tízezer játékos és a szerencsejáték-ipar védelme indokolja. Kérdés ugyanakkor, hogy a hivatalt nem lehet-e kicselezni különböző informatikai megoldásokkal - írja a Magyar Nemzet.
Internetes sportfogadó és pókerezőoldalakra vadászik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal. A szervezet – a szerencsejáték-törvény előírásai szerint – a közelmúltban hozzálátott azoknak a játékra, fogadásra biztató honlapoknak a hatósági blokkolásához, amelyek magyar engedély nélkül végzik tevékenységüket és kínálják szolgáltatásaikat a fogyasztóknak. Idehaza – mint azt a lap NAV-tól megtudta – jelenleg kizárólag a Szerencsejáték Zrt. működtethet sportfogadásra módot adó internetes oldalt. Az adóhivatal becslése szerint ugyanakkor több tucatra tehető azoknak a jórészt külföldi elnevezésű weblapoknak a száma, amelyeket a honi játékosok Magyarországon is elérhetnek, vagyis ahol pénzüket feltehetik, szerencséjüket kipróbálhatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta