Hírek
2014. Március 06. 10:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt félpályás útzár a 4-es főúton
Kamion és személyautó ütközött össze a 4-es főúton, Újfehértónál csütörtökön délelőtt - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
A balesetben egy ember, a személyautó sofőrje súlyos sérüléseket szenvedett, őt a mentők kórházba viszik.
Az MTI helyszínen tartózkodó tudósítója azt látta, hogy félpályán megindult a közlekedés, azonban az OKF azt javasolja, hogy az autósoknak a régi 4-es utat, vagy az M3-as autópályát ajánlják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
