Hírek
2020. Július 24. 11:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Átadta az olasz hatóság Magyarországnak a szentesi nő megölésével gyanúsított férfit
Átadta az olasz hatóság Magyarországnak azt a férfit, akit egy szentesi nő megölésével gyanúsítanak - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda pénteken a rendőrség honlapján.
A szentesi albérletéből 2006 nyarán eltűnt nő földi maradványait július elején találták meg.
A nő korábbi élettársa, aki a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható, a bíróság európai elfogatóparancsa alapján Olaszországban volt őrizetben. A rendőrök csütörtökön az osztrák hatóságtól vették át a férfit, majd kihallgatása után őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását - írták a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
