Hírek
2018. Június 08. 07:23, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A Döröskei tóba fulladt az Őrségi Nemzeti Park egyik munkatársa
A Döröskei tóba fulladt még szerdán az Őrségi Nemzeti Park egyik munkatársa, akinek holttestét hosszas kutatás után csak csütörtök este találták meg a búvárok - írta meg a vaol.hu.
Az esetről eddig sem a rendőrség, sem a katasztrófavédelem nem adott hivatalosan tájékoztatást, de sajtóértesülések szerint a férfi szerdán délután ment be a tóba, már csaknem átúszott a túlpartra amikor kollégái látták elmerülni.
A férfit előbb munkatársai és a tűzoltók keresték, majd a rendőrség is segített a kutatásban, végül pedig búvárokat hívtak segítségül. Holttestét csütörtök este találták meg.
Döröskén korábban strand is működött, de jelenleg le van zárva, mert a működéséhez nincsenek meg a szükséges engedélyek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
